Skip to content

Zdjęcie ze zbiorów rodziny Wernerów

Wizyta w muzeum

Zapraszamy do odwiedzenia Muzeum Fabryki Norblina. Poniżej znajdują się wskazówki przydatne w zaplanowaniu wizyty u nas związane z dojazdem, godzinami otwarcia czy cenami biletów.

Nasza placówka jest częścią zrewitalizowanego, wielofunkcyjnego kompleksu Fabryka Norblina. Na miejscu wszelkie niezbędne informacje dotyczące funkcjonowania muzeum otrzymasz w punkcie Bilety / Info znajdującym się w uliczce Ludwika Norblina.

video: MEDIAFRESH

Jak do nas dojechać?

Muzeum Fabryki Norblina znajduje się w sercu warszawskiej Woli, między ulicami: Łucką, Żelazną i Prostą. Bliska odległość od Ronda ONZ i Ronda Daszyńskiego sprawia, że można dotrzeć do nas wszelkimi środkami komunikacji: rowerem, samochodem, liniami autobusowymi, tramwajowymi oraz metrem.

Godziny otwarcia

Muzeum Fabryki Norblina jest otwarte od wtorku do niedzieli w godzinach 11:00 – 19:00. W poniedziałki oraz w dni ustawowo wolne od pracy nasza placówka jest nieczynna dla zwiedzających. Wszelkie zmiany w godzinach funkcjonowania muzeum są dostępne na naszych profilach w mediach społecznościowych.

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela

nieczynne
11:00 – 19:00
11:00 – 19:00 
11:00 – 19:00 
11:00 – 19:00 
11:00 – 19:00 
11:00 – 19:00 

Ceny

Muzeum Fabryki Norblina to nie jest zwykłe muzeum z eksponatami odgrodzonymi linami i wyznaczoną trasą zwiedzania. Nasza placówka ma charakter otwarty. Co to znaczy? To, że właściwie każdy, kto przekroczy bramę Fabryki Norblina od razu może poczuć historię tego miejsca, podziwiać architekturę, stare maszyny i urządzenia, a nawet usiąść na ławeczce, która kiedyś była fabrycznym wózkiem do przewożenia prefabrykatów.

Dla tych, którzy chcą poznać szczegółową opowieść o losach tych terenów, polecamy zwiedzanie płatne dostępne w trzech różnych opcjach: indywidualnie – z aplikacją mobilną, z drukami muzealnymi albo z przewodnikiem. Poniżej znajduje się szczegółowy cennik dostępnych sposobów zwiedzania.

Ceny biletów

Dzieci do 7 roku życia
W aplikacji mobilnej Fabryki Norblina
Ulgowy z przewodnikiem
Dla seniora z przewodnikiem
Z drukami muzealnymi
Normalny z przewodnikiem
wstęp wolny
15 PLN 
20 PLN
20 PLN
30 PLN
40 PLN

Ceny materiałów drukowanych

Dla poziomu „Rodzina”
Dla poziomu „Turysta”
Dla poziomu „Ekspert”
15 PLN
20 PLN
30 PLN

Zwiedzanie z dziećmi

Zacznij od zapewnienia sobie i swoim pociechom wygodnej pary butów! A tak na poważnie, zwiedzanie muzeum z dziećmi może być świetną zabawą. Oto kilka pomysłów, które dla Was przygotowaliśmy. Gotowi na podróż do przeszłości? Zapraszamy!

Dla zorganizowanych grup młodzieży szkolnej także przygotowaliśmy kilka ciekawych możliwości. Zapraszamy do odwiedzenia zakładki Edukacja

fot. MEDIAFRESH
fot. MEDIAFRESH

Kontakt

Gdzie nas odwiedzić? W jakich godzinach zapraszamy zwiedzających? Jak najlepiej skorzystać z naszych eksponatów i ścieżek tematycznych? Na te, ale i wszystkie dodatkowe pyania chętnie odpowie zespół Muzeum Fabryki Norblina.

Zapraszamy w niezwykłą podróż przez historię i tradycję Fabryki Norblina! Wspólnie odkryjmy tajemnice jednego z najbardziej fascynujących zakątków przemysłowego dziedzictwa Warszawy.

Pytania ogólne

Muzeum Fabryki Norblina
ul. Żelazna 51/53
00-841 Warszawa

+48 728 594 813
muzeum@fabrykanorblina.pl

Wydarzenia i edukacja

Marta Piszczalska
m.piszczalska@capitalpark.pl

Biuro prasowe

Lidia Piekarska-Juszczyk
l.piekarska@bepr.pl