Skip to content

Wakacyjna Gra Miejska

Witaj w Muzeum Fabryki Norblina! Zapraszamy Cię do gry, która pomoże Ci poznać nas i naszą historię nieco lepiej. Poniżej, na karcie gry, znajdziesz różne typy zadań – zachęcamy Cię do wykonania ich wszystkich… Bowiem dla tych z Was, którzy szybko i poprawnie wypełnią całą kartę, przygotowaliśmy nagrody! 

Zasady są proste: odpowiedz na pytania i zgłoś się do Punktu Bilety/Info kartę. Jeśli jest ona poprawnie zrobiona i wygrywasz nagrodę do wyboru.

Zachęcamy do brania udziału w grze od wtorku do soboty w godzinach otwarcia Punktu „Bilety Info”.

Nagrody

Dla dzieci 0-13 lat do wyboru:

  • Książka z zagadkami i łamigłówkami „Przygoda w Fabryce”
  • Gra Jenga – Wersja mini uwielbianej zręcznościowo-umysłowej gry towarzyskiej. Dzięki poręcznemu opakowaniu oraz kompaktowym gabarytom grę można zabrać ze sobą niemal wszędzie, uprzyjemniając w ten sposób spotkania z przyjaciółmi i rodziną. Dodatkowo, komponenty sygnowane logiem Fabryki Norblina wykonane zostały z przyjemnego w dotyku, naturalnego drewna.
  • Rurka wielorazowego użytku – Bądź eko z Fabryką Norblina! Metalowa słomka wielokrotnego użytku to doskonały substytut dla plastikowych poprzedników, znanych z negatywnego wpływu na planetę. Zestaw wyposażony jest także w praktyczną szczoteczkę, która ułatwi zachowanie słomki w czystości oraz woreczek-futerał, dzięki któremu będziemy mogli cieszyć się smakiem ulubionych napojów także poza domem.

Dla dzieci 13 – 18 lat do wyboru:

  • Magnes Kula – wyjątkowy pamiątkowy magnes w kształcie cukiernicy projektu Julii Kejlowej na Twoją lodówkę!
  • Mini narzędzie wielofunkcyjne –  Kieszonkowe narzędzie wielofunkcyjne znakowane logo Fabryki Norblina wykonane jest z wytrzymałego metalu. Ten praktyczny gadżet o wymiarach 3,8 x 8,5 x 0,6 cm przyda się każdemu majsterkowiczowi dzięki wyposażeniu zawierającemu podstawowe mini-narzędzia.
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Foto misja

Przyjrzyj się zamieszczonym poniżej zdjęciom – Twoim zadaniem jest odnaleźć przedstawione na nich obiekty i na tej podstawie odpowiedzieć na nasze pytania.

Uzupełnij słowa

Uwaga – to nie jest zadanie na szukanie rzeczy w Internecie – na każde z tych pytań jesteście w stanie znaleźć odpowiedź na terenie Muzeum Fabryki Norblina!

Pójdź i sprawdź

Tutaj nie pozostaje Ci nic innego, jak połączyć przyjemne z pożytecznym: podczas spaceru po Muzeum Fabryki Norblina przyjrzyj się otoczeniu… i odpowiedz na nasze pytania!

"Tak" czy "Nie"

Tu nie musisz nawet nic pisać – zaznacz po prostu prawidłową odpowiedź – TAK lub NIE…

Odpowiedz na pytanie

Pytania dla tych, którym nie straszna odrobina spaceru 
i główkowania!