Pożegnaj 2023 rok w Muzeum Fabryki Norblina!

Wszystkich miłośników historii i ciekawych opowieści zapraszamy do sylwestrowego zwiedzania naszego Muzeum. Nasz przewodnik, który wcieli się w postać jednego z dawnych właścicieli zakładów przy ulicy Żelaznej – Ludwika Norblina lub Teodora Wernera – pozwoli Wam odkryć tajemnice tego wyjątkowego miejsca, sięgające ponad 240 lat wstecz!

Zwiedzanie zakończy się wyjątkowym toastem za pożegnanie mijającego roku i pomyślność w nadchodzącym, serwowanym wspaniałą wiśniówką w lokalu Wiśniewski.

Wycieczki startują o 11:30 lub 20:30 i trwają około 50 minut. Liczba miejsc jest ograniczona, a rezerwacji można dokonać online klikając TUTAJ, wysyłając maila na adres muzeum@fabrykanorblina.pl lub kupując bilet bezpośrednio w kasie „BIELTY/INFO” przy uliczce Ludwika Norblina.

Kasa czynna: 11:00-19:00 od wtorku do niedzieli.

Serdecznie zapraszamy do wspólnego pożegnania starego roku!