Muzeum Fabryki Norblina zbiera laury!

Jest nam niezmiernie miło ogłosić, że Muzeum Fabryki Norblina zostało jednym z sześciu laureatów konkursu na Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Mazowieckiego 2023.

Do konkursu zgłoszonych zostało 39 produktów turystycznych z województwa mazowieckiego. Spośród wszystkich zgłoszeń, Kapituła Konkursu wybrała sześć produktów turystycznych, którym nadano Certyfikat MROT, a trzy uznane za najlepsze zostały zgłoszone do etapu ogólnopolskiego, gdzie będą walczyć o Certyfikaty Polskiej Organizacji Turystycznej.

Muzeum Fabryki Norblina także ma szansę na zwycięstwo w ogólnopolskim etapie konkursu. Powalczy bowiem w kategorii Turystyczne Odkrycie Roku. Zwycięzców poznamy na uroczystej gali wręczenia Certyfikatów POT – 28 listopada.

Konkurs organizowany jest od 2004 roku i ma na celu promocję najbardziej atrakcyjnych, nowatorskich i przyjaznych dla turystów produktów. Jego koordynatorem jest @MROT.

Za wspólną pracę dziękujemy wszystkim zaangażowanym!