Gra Miejska Muzeum Fabryki Norblina trwa!

Nadal można zagrać w Grę Miejską zorganizowaną przez Muzeum Fabryki Norblina.
Gwarantowane są nagrody i dobra zabawa dla całej rodziny.

Rodzinna Gra Miejska, stworzona przez Muzeum Fabryki Norblina, to nie tylko świetny sposób na wspólne spędzenie czasu, ale także na poznanie historii dawnych zakładów
Norblin, Bracia Buch i T. Werner.

• Gra miejska powstała z myślą o gościach Fabryki Norblina, których interesuje nie tylko to, co tu i teraz, ale także bogata, ponad 200-letnia, historia tego miejsca i ludzi z nim związanych. Walentynki w naszym kompleksie to idealny moment na początek zabawy, dlatego zachęcam wszystkich do wzięcia w niej udziału – mówi Marta Piszczalska, dyrektor operacyjna Muzeum Fabryki Norblina.

W Grze można brać udział od wtorku do soboty w godzinach otwarcia punktu Bilety/Info. Gra składa się z 15 pytań, a na tych, którzy odpowiedzą na nie szybko i poprawnie, czekać będą upominki do wyboru – dla mniejszych dzieci: książeczki z zagadkami i łamigłówkami, gry Jenga czy ekologiczne słomki wielokrotnego użytku w zestawie ze specjalną szczoteczką i futerałem, a dla starszych: pamiątkowy magnes w kształcie cukiernicy Julii Kiejlowej oraz mini narzędzie wielofunkcyjne dla miłośników majsterkowania. Nagrody będzie można odebrać w punkcie Bilety/Info.

Podstawowe informacje:
MIEJSCE ODBIORU NAGRÓD: Punkt Bilety/Info w godzinach otwarcia 11-19, wtorek – czwartek
(wyjątki dni ustawowo wolne i inne)
KONTAKT: e- mail muzeum: muzeum@fabrykanorblina.pl, telefon: 728 594 813