Fabryka Norblina wczoraj i dziś

To wyjątkowa okazja, aby poznać fascynującą historię tego miejsca oraz zobaczyć, jak wygląda i co się w nim dzieje dzisiaj. Nasze oprowadzanie, zabierze Was w podróż przez czas, od początków fabryki aż po jej współczesne oblicze.

Ceny biletów

ok. 3 h

muzeum@fabrykanorblina.pl

Lokalizacja muzeum

ul. Żelazna 51/53, 00-841 Warszawa

Miejsce startu

Punkt „Bilety Info” obok restauracji BiBi’s

W programie m.in. zwiedzanie zabytkowych hal Food Townu, Bio Bazaru, a także poznanie unikatowych maszyn, takich jak Hydrauliczny Akumulator Wyrównawczy czy posmakowanie specjałów, m.in. na. BioBazarze, w Good Lood czy Wiśniewskim.

Nie przegapcie okazji, aby zobaczyć, jak historia łączy się z teraźniejszością w jednym z najbardziej wyjątkowych miejsc w Warszawie. Weźcie znajomych i spędźcie z nami dzień! Rezerwujcie miejsca już dziś i dołączcie do nas w tej niezwykłej podróży!

Co oferujemy?

• Interaktywne zwiedzanie z przewodnikiem, który wprowadzi Cię w tajemnice Fabryki Norblina
  • Smakowite degustacje, które z pewnością umilą to doświadczenie.

Zarezerwuj wizytę

Wypełnij formularz, a nasi pracownicy skontaktują się z Tobą jak najszybciej będzie to możliwe.