Fabryka Norblina wczoraj i dziś – wersja Art

Interaktywne zwiedzanie z przewodnikiem, który wprowadzi Cię w tajemnice dawnej fabryki.
Degustacja, deser, specjał wiśniowy.
Zwiedzanie immersyjnej wystawy sztuki współczesnej w Art Box Experience.

Ceny biletów

ok. 4,5 h

muzeum@fabrykanorblina.pl

Lokalizacja muzeum

ul. Żelazna 51/53, 00-841 Warszawa

Miejsce startu

Punkt „Bilety Info” obok restauracji BiBi’s

Z radością przedstawiamy nową ofertę zwiedzania kompleksu przy ul. Żelaznej 51/53 – FABRYKA NORBLINA WCZORAJ I DZIŚ. To wyjątkowa okazja, aby poznać fascynującą historię tego miejsca oraz zobaczyć, jak wygląda i co się w nim dzieje dzisiaj. Nasze oprowadzanie, trwające około 4,5 godziny, zabierze Was w podróż przez czas, od początków fabryki aż po jej współczesne oblicze.

Nowością w naszej ofercie jest możliwość poznania obecnych najemców Fabryki Norblina oraz ich działalności, dlatego podczas wycieczki odwiedzimy m.in. zabytkowe hale Food Townu, Kino KinoGram i wiele innych interesujących miejsc. Spacer wzbogacą różnorodne smaki, które na co dzień towarzyszą gościom Fabryki Norblina – wstąpimy na półgodzinną degustację na BioBazar, osłodzimy sobie wycieczkę pysznym deserem w Good Lood i posmakujemy specjałów, m.in. wiśniowych☺

Dla tych, którzy chcą jeszcze bardziej zgłębić tajemnice Fabryki Norblina, przygotowaliśmy wersję rozszerzoną oprowadzania – Fabryka Norblina wczoraj i dziś – wersja Art. Ta wycieczka obejmuje dodatkową godzinę spędzoną w Art Box Experience, gdzie będziecie mogli podziwiać wyjątkowe immersyjne wystawy sztuki współczesnej.

Zapraszamy do rezerwacji miejsc i odkrywania z nami historii oraz teraźniejszości Fabryki Norblina!

Zarezerwuj wizytę

Wypełnij formularz, a nasi pracownicy skontaktują się z Tobą jak najszybciej będzie to możliwe.